Administrator

Rejestracja

Rejestracja uczestnika w zawodach Świerklany MTB Maraton może być dokonana drogą internetową lub osobiście w Biurze Zawodów. Warunkiem poprawnego zgłoszenia uczestnika jest wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej zgodnie z § 6 regulaminu.

Organizator dopuszcza następujące sposoby dokonywania zgłoszeń i opłat:

1. Rejestracja drogą internetową

  1. Rejestracja uczestników na dystanse HOBBY, MINI i MEGA drogą internetową możliwa jest przez stronę www.pomiaryczasu.pl
  2. Każdy uczestnik w celu prawidłowego zgłoszenia zobowiązany jest do założenie konta w systemie pomiaryczasu.pl oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  3. Zgłoszenia uczestnika przez internet możliwe jest do piątku 29.09.2017 (do godz. 23.59). Po tym terminie możliwe będzie jedynie zgłoszenie w Biurze Zawodów. Zgłoszenia na dystans KIDS tylko w biurze zawodów.
  4. Uczestnicy dokonujący rejestracji drogą internetową zobowiązani są dokonać opłaty startowej do czwartku 28.09.2017 poprzedzającego wyścig (przelewem na konto bankowe Organizatora podane w § 3 podając imię i nazwisko, wybrany dystans). Możliwe jest również wniesienie opłaty startowej w kasie działającej przy Biurze Zawodów, zgodnie z § 6 (opłata wyższa).

2. Zgłoszenie w Biurze Zawodów

  1. W dniu rozgrywania wyścigu na terenie miasteczka sportowego będzie czynne Biuro Zawodów, które umożliwi rejestrację uczestników.
  2. Warunkiem koniecznym do prawidłowego zgłoszenia zawodnika jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w Biurze Zawodów.
  3. Zgłoszenia będą możliwe z godzinach otwarcia Biura Zawodów od 8:00 do 10:30.
  4. Uczestnicy dokonujący rejestracji w Biurze Zawodów zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej zgodnie z § 6 (płatność gotówką). Opłata możliwa jest wyłącznie w kasie działającej przy Biurze Zawodów.

 3. Zawody dla maluchów

Zgłoszenia najmłodszych uczestników będą przyjmowane w dniu imprezy po starcie maratonu głównego. Szczegółowe informacje zostaną podane w trakcie trwania zawodów. 

 

Sponsorzy

BeFit  danusia  auto czesci  konstar   csossfit1
   logo merida  rowermaniak1  studioenergia logo